Koolitusele registreerumiseks täitke vorm

E-maili teel registreerumine: info@lector.ee

Täiendav info 581 61448

Jälgige tulevaid koolitusi ka Facebookis

Kutsume Teid asjalikule koolitusele praktiku pilgu läbi , mis toimub 17.mail 2019 Tartus, hotell London konverentsisaalis. Koolitus toimub OÜ Lector klientide soovil.
Teema:
KRIMINAALHOOLDUS
Lektor: Jana Elken, Tartu vangla kriminaalhooldusosakonna hooldusametnik-metoodik.
Jana Elken omab TÜ magistrikraadi sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika erialal. Ta töötab üle 10 aasta kriminaalhooldusosakonnas, viimased 5 aastat ta on töötanud Tartu vanglas vanemkriminaalhooldusametnik-metoodikuna. Lektor omab selliste sotsiaalprogrammide läbiviimise õigust nagu Õige hetk, Equip, Vihajuhtimine ning Vägivallast turvalisuseni, mis on paarisuhte vägivalla programm. Ta on käinud kogemusi vahetamas nii Austria kui Soome kriminaalhooldusametnikega. TÜs ta on korduvalt käinud kriminaalhooldusest lühiülevaadet andmas nii praktikaseminaarides kui erinevates loengutes.
Käesoleva koolituse päeva jooksul lektor annab ülevaate, kes kriminaalhooldusel on, mida nendega tehakse ning spetsiifilisematest piirangutest, mille osas kaitsjatega tavaliselt kõige rohkem kokku puuteid on olnud.
KAVA:
I. Kriminaalhooldusaluste profiil ehk erinevad alused – kriminaalhoolduse õiguslikud alused – kes on kriminaalhooldusalune – riskihindamine – mis ja milleks – klassikalised küsimused: kas reisile saab. Kas välismaale tööle saab. Miks ei tohi mõni alkoholi ka omaenda kodus tarbida kui ei häiri teisi. Kui ei ava ust kriminaalhooldusametnikule, mis sellele järgneb.
II. Töö sundkliendiga, sotsiaalprogrammi valik – Kuidas sobitada abistaja ja kontrollija rollid omavahel? Ehk teekond kontaktist koostööni. – Millest sõltub edukas koostöö – Sotsiaalprogramm – mis ja kellele see on
III. Üldkasulik töö ja elektrooniline järelevalve
NB! Kõik eelnevad küsimused lektorile edastamiseks on oodatud: info@lector.ee.

Koolituse osavõtutasu ilma lõunata on 120 EUR (lisandub käibemaks) . Koos lõunaga osavõtutasu on 135 EUR (lisandub käibemaks). Kui ühest büroost või asutusest osaleb rohkem kui üks inimene, siis kehtib hinnasoodustus 10 %.
NB! Registreerumisel palume märkida Teile sobiv variant.
Kõik osalejad saavad koolitusel osalemise kohta tõendi ja loengu materjalid.
Koolitusepäev kestab 6 akadeemilist tundi algusega kell 10.00 kuni 15.30.

9.30 –10.00 registreerimine, hommikukohv
10.00-11.30 loeng
11.30-11.45 kohvipaus
11.45-13.15 loeng
13.15-14.00 lõuna hotell London restoranis
14.00-15.30 loeng
Küsimused, vastused
Parkimine hotell London parklas vabadele kohtadele koolitusel osalejatele on tasuta. Saabumisel parkimist tuleb registreerida hotell London administraatori juures.
———————————————————————————————————Registreerumist saab tühistada hiljemalt 1 päev enne koolituse toimumist, loobumise tasu 35 EUR + KM. Koolituse päeval loobumisel raha ei tagastata.